Kids and Heroes
Oi! legenda The Business vydává sedmipalec s trojicí nových songů
Danny 21/10/2014 Novinky, Zahraniční

The Business, jedno z nejklasičtějších jmen britského Oi! punku, o sobě dává po delší době opět vědět. U Sailor’s Grave Records, do jejichž rodiny patří i Booze & Glory, jim právě teď, po několikanásobném odkladu, vychází třípísňové EP nazvané Back In The Day. Sedmipalec je vyroben ve třech barevných variantách a titulní skladbu si můžete poslechnout pod článkem.

The Business fungují od roku 1979 a z původního line-upu se do dnešního dne udržel pouze zpěvák Micky Fitz. EP Back In The Day vychází po šesti letech od EP s názvem Mean Girl a zatím poslední studiovou deskou londýnských The Business stále zůstává skvělé album Hardcore Hooligan z roku 2003.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com