Kids and Heroes
Ochutnejte před pražským koncertem ukázku z debutu ToyGuitar
Danny 16/01/2015 Novinky, Zahraniční

Koncem ledna vydá u Fat Wreck Chords svůj dlouhohrající debut kalifornská kapela ToyGuitar. Tu založil v roce 2013 frontman One Man Army a kytarista Swingin‘ Utters Jack Dalrymple. Sestavu doplnil jeho spoluhráč Miles Peck, basák Re-Volts Paul Oxborrow, za bicí se posadila Rosie Gonce, a tahle čtveřice má na svém kontě zatím čtyři songy z EP u Adeline Record.

Nyní si můžete poslechnout první ukázku z chystané desky In This Mess. Písnička se jmenuje Human Hyenas, nové album bude otevírat a pustit si ji můžete pod článkem. 1. března představí na strahovské Sedmičce své novinky jak ToyGuitar, tak i Swingin‘ Utters. Jejich poslední deska Fistfull Of Hollow byla několikrát zmíněna v našem redakčním hodnocení nejlepších desek za rok 2014.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com