Kids and Heroes
Obskurní dvojice The Garden kraluje novinkám od Epitaph Records
Danny 21/08/2015 Novinky, Zahraniční

Chystá se asi nejobskurnější nahrávka, která kdy vyšla pod Epitaph Records. Svůj debut zde totiž vydají 9. října dvojčata Wyatt a Fletcher Shears, hrající pod názvem The Garden. Hudební minimalismus mísící punk s hip-hopem i osmdesátkovou MTV, zachovávající si divokost a znepokojivost. Otestujte si The Garden v novém videoklipu All Smiles Over Here :). Jejich deska s názvem Haha bude obsahovat celkem sedmnáct skladeb.

U Epitaph Records kromě The Garden vyjde také album Abandoned od hardcoreových Defeater, konkrétně 28. srpna. Na září pak vydavatelství přichystalo šestou řadovou desku minnesotských Motion City Soundtrack a rovněž očekávanou novinku australských metalcoristů Parkway Drive s názvem Ire.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com