Kids and Heroes
Objev letošních Mighty Sounds Koza Mostra míří do Rock Café
Michaela Klocová 05/09/2019 Pozvánky

Řecká energická kapela Koza Mostra, která se pohybuje mezi styly ska, punk a balkan, se po úspěšném koncertu na letošních Mighty Sounds vrací do Čech. Tentokrát si jako jednu ze zastávek jejich evropského turné vybrali pražské Rock Café. Koncert proběhne 16. září 2019, vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti GoOut.

Balkánské rytmy, které letos oslnili publikum na festivalu Mighty Sounds, vyráží na evropské turné. Jednou ze zastávek ska-punk řeckého „blázince“ je i Praha. Kapela Koza Mostra vznikla v roce 2012. Krátce po založení vydali singl “Alcohol is Free”, který se okamžitě stal symbolem optimismu a svobody nejen v Řecku. Právě s tímhle singlem kapela reprezentovala společně s Agathonasem Iakovidisem Řecko v soutěži Eurovize, kde se probojovala až do finále. Kapela se nebojí ani politicky laděných textů, kterými může připomínat oblíbené Dubioza Kolektiv nebo Ska-P.

Pražský koncert proběhne 16. září v klubu Rock Café. Vstupenky za předprodejovou cenu 200 Kč (+ poplatky) jsou k dostání na portálu GoOut. Koncerty kapely Koza Mostra jsou živé a bláznivé. Přijďte si užít tuhle jedinečnou řeckou partu.

O autorovi

"Šéfová". V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com