Kids and Heroes

O webu

Jsme Kids and Heroes.

Milujeme svět rock’n’rollu, punku, hardcore, Oi!, indie, psychobilly, rockabilly, ska a dalších podobných žánrů.

Od roku 2003 fungujeme jako internetový magazín.

Naše měsíční návštěvnost se pohybuje okolo 25 tisíc.

kids and heroes redakce

Zároveň jsme první hudební webzine ve zvuku – čtyřikrát v měsíci nám patří večerní éter internetového rádia StreetCulture, kde každé úterý vysílají moderátoři z řad našich redaktorů živý dvouhodinový pořad. Kids and Heroes Radio Show můžete ladit už od roku 2011.

Od roku 2010 pořádáme prosincový koncert Kids and Heroes Punkrock Xmas v pražském klubu Storm (ex-Matrix). Na akci vystupuje špička české punkrockové scény (The Fialky, Nežfaleš, Muerti, Staré Pušky…) a bývá každoročně vyprodaná. V roce 2014 jsme poprvé přivezli zahraničního interpreta, holandskou Oi! legendu Evil Conduct. V posledních letech bývá pravidlem, že se z nejlepší party končícího roku stalo minitour a rozjíždí se i do dalších měst, např. Brna, Olomouce, Plzně či Bratislavy.

Pravidelně spolupracujeme s předními domácími festivaly, jako jsou Mighty Sounds, Pod ParouRock for People, či s pořadateli koncertů jako LadrogangD Smack U PromotionNucoast CZ nebo Obscure Promotion.

Kontakt

Všechny případné dotazy zasílejte na info (at) kidsandheroes.com.

Tiskové zprávy

Pokud máte jakékoliv aktuální informace o kapelách, rádi je zveřejníme. Novinky posílejte na info (at) kidsandheroes.com.

Tiskové zprávy ke koncertům a festivalům zveřejňujeme po předchozí domluvě na vzájemné propagaci. Využít můžete také jednoduchý formulář pro vkládání hudebních akcí do přehledu koncertů.

Inzerce

Chcete inzerovat na Kids and Heroes? Pro další info se přesuňte do sekce inzerce.

Spolupráce

Chcete se stát členem redakce KidsAndHeroes.com? Pište na e-mail info (at) kidsandheroes.com.

Recenze/Reviews

Unfortunately we don’t review downloads. If you want a review, please send us a physical record. Just write for our address to info (at) kidsandheroes.com. Thank you for your understanding.

Média

Sociální sítě

Jak šel čas…

Kidswwwkidsandheroescom_p_952Punk Rock Hardcore Oi Rock_n_roll Psychobilly Crust Ska Magazine - Punk Rock Magazine - KidsAndHeroes2