Kids and Heroes
Nový lovesong pražských Nežfaleš je tu. Koukněte na lyric video
Danny 24/11/2014 Cz/Sk, Novinky

S originálním lyric videem se během svého nabytého podzimu hlásí pánové z Nežfaleš.  Singl Lepší holku ve vesmíru už nepotkáš tahle pražská čtveřice charakterizuje jako lehký summer hit o lásce. Píseň vznikla, stejně jako pár předchozích počinů kapely, v pražském studiu G.A.W. Frontman Radek k písničce říká:

„Tentokrát jsme to zase jednou udělali záměrně popově, protože téma i celkový feeling songu si to žádá.“

Za lyric videem, které by bez váhání dalo nazvat animovaným videoklipem, stojí Robert Harvánek a Toxicat studio, se kterým kapela již několikrát spolupracovala. Novinka údajně zazní naživo i na všech čtyřech prosincových koncertech tradičních Kids And Heroes Punkrock X-mas, na kterých se Nežfaleš ukáže mimo jiné po boku Evil Conduct, The Fialky, Muerti nebo Starých Pušek.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com