Kids and Heroes
Nový klip Nežfaleš natáčeli fanoušci i členové spřátelených kapel
Redakce 20/11/2017 Cz/Sk, Novinky

Co mají společného Petr Hošek (Plexis), Floutek (Punk Floid), Kečup (The Fialky) nebo Bořek (E!E)? Spolu s další téměř padesátkou známých a kámošů si je pozvala do svého nového klipu letos patnáctiletá stálice Nežfaleš.

„Píseň Pseudohrdina z aktuálního alba Zločin z vášně má být dalším pomyslným světlem na konci tunelu pro všechny existence ztracený. Song o naději na lepší příští, ale zároveň i o hrdosti ke svému „místu“ na tomto světě přímo lákal k účasti řady person z okruhu kapely. A to jak známých tváří v podobě kolegů ze spřátelených part, tak v neposlední řadě i příznivců a přátel z nekonečného turné. Zadání bylo nasnadě: buď sám sebou! Není to o kapele, ale o nás všech, protože každý je vlastní osobnost ve svém vlastním světě, a to byla i hlavní myšlenka klipu,“ vzkazuje Nežfaleš.

I samotní členové kapely se proto ve videu objevují každý sólo, v prostředí, ke kterému mají určitý vztah.

Autorem videoklipu je Robert Harvánek, který s kapelou spolupracuje pravidelně, a teď mu tak připadl i nelehký úkol – propojit jednotlivá videa všech oslovených pseudohrdinů do výsledného celku.

Kapela aktuálně zakončí letošní nabitý rok v rámci tradičních Kids and Heroes Punkrock X-mas:

  • 8. 12. 2017 – Plzeň / Divadlo pod Lampou: The Fialky, Nežfaleš, Sidoš (Staré Pušky – akusticky), Proti Směru (fb event)
  • 9. 12. 2017 – Praha / Storm club: The Fialky, Nežfaleš, Sidoš (Staré Pušky – akusticky), Muerti, Proti směru, Supertesla (fb event)
  • 15. 12. 2017 – Olomouc / U klub: The Fialky, Nežfaleš, Staré Pušky, Muerti (fb event)
  • 16. 12. 2017 – Brno / Favál: The Fialky, Nežfaleš, Staré Pušky, Supertesla (fb event)

Foto: Lukáš Pivoňka

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com