Kids and Heroes
Nový desetipalec od Imperial State Electric doprovází videoklip
Danny 14/05/2014 Novinky, Zahraniční

Spousta z nás dosud lituje rozpadu The Hellacopters, ale Imperial State Electric jsou bez sebemenších pochybností plnohodnotná náhrada. Frontman Nicke Andersson dal dohromady spoluhráče z příležitostného cover bandu Cold Ethyl v roce 2009 a o rok později vydal eponymní desku Imperial State Electric. S baskytarou na ní najdete Dolfa de Borsta z neprávem zapomenutých The Datsuns, Robban Eriksson za bicí soupravou je původním členem The Hellacopters.

S koncem dubna si Nicke se svou bandou přichystal čtyř-písňový desetipalec s názvem Eyes, který doplňuje v těchto dnech zbrusu nový videoklip k titulní písni s nádechem sedmdesátkového bondovského retra.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com