Kids and Heroes
Nová pražská banda Redneck Rampage probouzí v klipu kultovního Pinheada
Redakce 09/11/2015 Cz/Sk, Novinky

Redneck Rampage, pražská sebranka složená ze členů kapel jako Nežfaleš, The 5 Finger Discounts či Climax, o sobě od půlky října dává řádně vědět. Třetí song ze čtyř natočených teď opatřila videoklipem v hororovém stylu.

Po dvou prvních nářezech v češtině nyní přichází na řadu angličtina a taky dosti znepokojující pohyblivé obrázky. Hlavní postavou videoklipu Game Over se stal legendární zplozenec pekla Pinhead z hororové série Hellraiser, takže nečekejte žádnou selanku a může vám být asi jasné, jak v něm členové kapely dopadnou. Klip se stal autorskou prvotinou Martina Molliyho Mola, který sám jako aktivní muzikant prošel např. kapelami Brain Drain, No Side či Evelynne. Nasranou a špinavou tvář kapely výborně podtrhl a určitě o něm v této branži ještě uslyšíme. Na textu spolupracoval i Vojta Libich z mostecké party Burning Steps. Takže si dej trošku „psychárny“ s Redneck Rampage, Pinhead už si brousí kinžál a obětí můžeš být i ty!

V úterý 10. listopadu se navíc Redneck Rampage zastaví na kus řeči v naší Kids and Heroes Radio Show, kterou jako vůbec první díl po přestěhování na Kliniku uvádí JirkaK. Laďte od 19:00 do 21:00 na www.streetculture.cz.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com