Kids and Heroes
Nová generace alko-punkerů žije! Turbobier přichází s druhou deskou
Danny 27/01/2017 Novinky, Zahraniční

S vídeňskými Turbobier nabírá pojem alko-punk úplně nový rozměr. Tahle čtveřice mladých a nadějných alkoholiků, kterou vede frontman Marco Pogo, má aktuálně před vydáním druhé řadové desky Das Neue Festament, a navíc se poprvé chystá i do České republiky, jelikož jsou jednou z ohlášených kapel letošního ročníku festivalu Mighty Sounds.

To, že Turbobier neberou absolutně nic vážně, dokázali už s prvním albem Irokesentango a především videoklipy Fuaßboiplotz a I Hoss Olle Leit. Dva songy, které se objeví na nové desce, A Mensch Is A Mensch a Verliebt In Einen Kiwara, ale rozhodně nezaostávají.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com