Kids and Heroes
Nová deska Nežfaleš je na spadnutí. Avizuje ji klip Modlitba za pražský floutky
Michaela Klocová 01/03/2021 Cz/Sk, Novinky

Pražská punk rocková banda Nežfaleš nedávno ohlásila vydání nového řadového alba. A nyní z něj vypouští ven první vlaštovku, doprovázenou videoklipem.

„Píseň Modlitba za pražský floutky patří k těm prvním, které jsme pro novou desku měli připravené,“ říká frontman a textař kapely Radek a dodává, že s její ranou verzí už se mohli všichni seznámit v rámci druhého z jarních streamů, kde ji kapela jako jedinou novinku exkluzivně zahrála naživo.

„Text jsem napsal tak trochu pod dojmem blížící se čtyřicítky, ale nejedná se o žádné nostalgické fňukání, má to spíš být o takovém uvědomění si sám sebe a svojí role v běhu života,“ dodává.

Klip, který vznikl v jeden chladný zimní den, je nejen poutí k hrobu nekorunovaného českého krále rock ’n’ rollu, ale tak trochu i dokumentem doby, ve které svojí zásadní úlohu sehrály roušky nebo téměř prázdné ulice měst. Za obrazovým ztvárněním tentokrát stojí Martin „Molliy“ Mol.

Album Šminky padlejch královen, na němž najdete ještě jedenáct dalších nových pecek, vyjde v nejbližších týdnech na LP i CD, tradičně u labelu Cecek Records.

O autorovi

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com