Kids and Heroes
Nová deska Libertines po jedenácti letech. Podívejte se na videosingl
Danny 03/07/2015 Novinky, Zahraniční

Britští The Libertines skutečně vydávají novou desku. Loňský červnový reunion koncert v Hyde Parku se vyvinul v plnohodnotný reunion a Pete Doherty přešel v Thajsku z léčebny rovnou do nahrávacího studia, kde ho čekal zbytek kapely. Výsledkem je album Anthems For Doomed Youth, které vyjde 4. září. Písnička Gunga Din, kterou na ní najdete, se po několika živých performancích dočkala i klipové podoby, kterou můžete shlédnout pod článkem.

Na albu, které vyjde u Virgin EMI, najdete v základní verzi dvanáct písniček. Deluxe edice nabídne ještě čtveřici kousků navíc, vinyl box set kromě výše uvedeného i exkluzivní dokument z natáčení a demoverze šesti skladeb z desky.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com