Kids and Heroes
Nová deska black metalistů Harakiri For The Sky vyjde v polovině února
Marek Hadrbolec 14/01/2018 Novinky, Zahraniční

Harakiri For The Sky chystají další zářez do diskografie, čtvrté studiové album s názvem Arson. To vpluje do světla až v polovině února, některé z jeho songů už si ale cestu ke světlu našly.

Podle kapely samotné bude Arson prozatím tím nejosobnějším albem. Jako celek by mělo reflektovat kapelu i jednotlivé členy, jejich vývoj a to, kde se nyní nacházejí jejich životy. Arson se dělí na osm songů, z nichž si už tři můžeme poslechnout. K písním Tomb Omnia a You Are The Scars přibyl nyní další kousek nazvaný Heroin Waltz, desetiminutový opus o hledání celistvosti sebe sama. Podle kapely Heroin Waltz popisuje marnost takového hledání i to jak touha, která ho pohání, pomalu vyprchává, až nakonec zůstane jen nenaplněnost a smutek.

S ještě horkou čtvrtou studiovkou vyjedou Harakiri For The Sky na turné po Evropě, zatím se ale zdá, že České republice se vyhnou. Třeba se ale situace ještě změní, například už jen z důvodu, že celým  perfektně vyvedeným grafickým konceptem alba stojí česká výtvarnice Striga.

Kapela Harakiri For The Sky vznikla před šesti lety ve Vídni jako studio projekt, který ve své hudbě spojuje temnotu a agresivitu black metalu a melancholii post rocku. Byl tak vytvořen nestálý, emotivní mix s neobvyklou a podmanivou atmosférou, který si, obzvlášť v roce 2016, kdy bylo vydáno úspěšné album Trauma, vyžádal nezanedbatelnou dávku pozornosti jak mezi fanoušky, tak mezi kritiky.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com