Kids and Heroes
No Waves láká do Mnichova Hradiště na Wilderness, Pacino nebo The OXX
Redakce 29/07/2018 Pozvánky

Tradiční loučení s létem v Mnichově Hradišti, festival No Waves, se vrací po roční pauze. A přiveze do mladou kulturou nepolíbeného regionu nálož toho, na co bude většina místních jen koukat s otevřenou pusou. V bývalém areálu letního kina a dnešním skateparku se tak opět spojí kytarová hudba, skateboardy, poezie a rap. To vše hodinu cesty od Prahy. No Waves jsou jasný důvod, proč 8. 9. navštívit Mnichovo Hradiště.

Velká stage přímo před U-rampou je zárukou jedinečné atmosféry. Stejně tak druhý prostor ve stanu, který se dokáže během vteřiny změnit z naprosto klidného místa k odpolednímu odpočinku v totálně nekontrolovatelnou koncentraci energie. Na dvou scénách si budou moct návštěvníci vychutnat třeba The Wilderness ze Slovenska nebo jejich kolegy Shadow of Television. Ti se i přes rozpad kapely rozhodli letos pár koncertů přece jenom odehrát. Mělničtí The Oxx jsou s akcí spojeni už od samého začátku, ale pro Baro Chandel a jejich debutové album Baro Bokhalo to bude premiéra. No a k psychedelickým Madhouse Express je snad třeba něco dodávat?

Jako další z přibližné dvacítky interpretů je nutno ještě vypíchnout držitele ceny Vinyla za desku roku Pacino nebo čerstvý vítr z Prahy Nusle Sound System. Festival svým stoner rockem přitvrdí Acid Row, jejichž naprostý protiklad bude představovat dojemná dvojice Dukla. Kompletní line-up najdete na FB události.

Celé nabité odpoledne zakončí večerní afterparty až do ranních hodin v jen pár metrů vzdáleném klubu Velkej Cajk.

No Waves #4
8. 9. 2018 13:00
Skate park a přilehlý areál bývalého letního kina, Mnichovo Hradiště
Fb event

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com