Kids and Heroes
Nim Vind a Argyle Goolsby na Mighty Sounds nepřijedou, nahradí je The Atavists a The OXX
Marek Švamberg 05/07/2017 Pozvánky

Jak tomu tak bohužel už bývá, každoročně na poslední chvíli přijde nějaká ta nemilá zpráva o zrušení vystoupení nějakého interpreta. Letos tahle zpráva přišla ze zámoří od zpěváků Nim Vind a Argyle Goolsby.

Pořadatelé Mighty Sounds to však nepřešli jen tak a na poslední chvíli našli náhrady v podobě českých kapel The Atavists a The OXX.

A důvod onoho zrušení:

„Pouhé hodiny před posláním finální podoby harmonogramu do tisku nás dostihla zpráva od kanadského zpěváka Nim Vinda, že vzhledem ke zdravotním komplikacím jeho bubeníka musí slíbené vystoupení na Mighty Sounds zrušit. Vzhledem k tomu, že Nim Vindova kapela měla zároveň být i backing kapelou amerického zpěváka Argyla Goolsbyho, se kterým měli společně přijet, ruší se bohužel vystoupení i jeho.“

Třináctý ročník festivalu Mighty Sounds se uskuteční od 14. do 16. července na letišti Čápův dvůr v Táboře. V areálu letiště proběhly úpravy, organizátoři ohlašují poslední novinky a zveřejnili už také kompletní harmonogram akce.

Letošní line-up slibuje intenzivní zážitky. Postarají se o ně mimo jiné Gogol Bordello, Dubioza Kolektiv, Agnostic Front, H20, The Adicts, Acidez, Ignite, Jaya The Cat, Cock Sparrer, domácí scénu budou reprezentovat Hentai Corporation, Sto zvířat, Fast Food Orchestra a další.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com