Kids and Heroes
Nežfaleš sestřihali videoklip k raritnímu songu Bez ženský i bez peněz
Danny 21/11/2016 Cz/Sk, Novinky

Pražáci Nežfaleš zveřejnili nový videoklip k písničce Bez ženský i bez peněz. Ta je k nalezení pouze na kompilaci Let’s fight together vol. 2, která vyšla v roce 2013 a videoklip je sestavený ze záběrů pořízených během nahrávání. Poslední řadovou deskou Nežfaleš je album Každej klub i bar z roku 2012, minulý měsíc vyšla ve vinylové reedici osm let stará nahrávka Ber dokud dávám.

Nežfaleš v prosinci tradičně zahrají i na sérii koncertů Kids And Heroes Xmas. Spolu s nimi 9.12. v Plzni, 10.12. v Praze, 16.12. v Olomouci a 17.12. v Brně také The Fialky, Staré Pušky a Muerti. Na vybraná data se k nim připojí i italští The Twinkles a olomoučtí Zatrest.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com