Kids and Heroes
Nežfaleš namíchala pro novou nahrávku koktejl z vodky a Lexaurinu
Danny 20/11/2018 Cz/Sk, Novinky

O tom, že Nežfaleš chystají na závěr roku společnou nahrávku s pražsko-brněnskou Superteslou, jsme vás již informovali. Po singlu New Orleans od druhých jmenovaných teď přichází s ukázkou ze své části desky i pražští punk’n’rolloví matadoři.

Píseň Vodka a Lexaurin kapela rovnou opatřila i lyric videem z dílny Roberta Harvánka, se kterým si tento způsob spolupráce vyzkoušela před lety na singlu Lepší holku ve vesmíru už nepotkáš, jehož obrazová podoba sklidila velký ohlas.

„V songu samotném jsem se s nadhledem snažil vystihnout milostný vztah, od kterého slečna čekala víc a který se setrvačností řítí do pekel. Samozřejmě po dálnici lemované alkoholem, prášky a psychology,“ podotýká frontman Radek, který je tradičně autorem všech textů k pěti novým kouskům Nežfaleš.

Vodka a Lexaurin určitě zazní i na koncertech Kids And Heroes Punkrock Xmas v Plzni (7.12.), Praze (8.12.), Olomouci (14.12.) a Brně (15.12.), kde již také bude k prodeji split Nežfaleš/Supertesla na 12“ vinylu i na cd! V Praze a Brně by navíc měly obě kapely nahrávku společně pokřtít.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com