Kids and Heroes
Nevíte, co s nedělním odpolednem? Vyrazte na burzu do Bubnu
Martin Suicide 01/02/2014 Pozvánky

Ač se v posledních letech čím dál více vinylových kšeftů přesunulo do on-line sféry a Ebay či Discogs jsou jejich dominantními prvky, burzy desek, stejně jako second hand krámy, zůstanou tím autentickým a nenapodobitelným, co k deskám patří. Stejně tak jako MP3 nikdy nedokáže překonat kouzlo desky, nakupování pomocí kliknutí na ikonku „buy“ nikdy nepřekoná pocit z prohrabování nejrůznějších vinylů a doufání v možný úlovek nějakého vysněného klenotu.

Není to jen prosté konzumentské hromadění, ale směs touhy po objevování, lovu a sociální interakce s naprosto unikátní atmosférou. Právě proto jsou burzy, blešáky a bazary i nadále po celém světě tím pravým ořechovým pro hudební a vinylové fanatiky.

Ale proč tohle všechno vlastně píši? V poměrně čerstvě otevřeném pražském klubu Buben začíná vznikat navýsost sympatická tradice, nedělních odpoledních burz pořádaných vždy jednou za měsíc. Pokud tedy desky sháníte, stejně jako se nějakých chcete zbavit, nebo zkrátka jen chcete nasát vůni vinylů, případně si koupit ponožky Burning Rubber a k tomu si dát pivo, není lepšího programu na líné nedělní odpoledne. Ta nejbližší proběhne již tuto neděli 16. března.

Fb event: www.facebook.com/events/706733622683104/

O autorovi

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com