Kids and Heroes
Němečtí punk’n’rolleři Johnny Firebird zcoverovali klasiku od Cardigans
Danny 13/09/2017 Novinky, Zahraniční

Punk’n’rollová pětice z německého Řezna Johnny Firebird chystá na konec září sedmipalcový split se stuttgartskými Motor City Mayhem. Bílý vinyl vyjde u Ghost Town Noize a obě kapely si pro split přichystaly jeden vlastní nový song a jeden cover. Motor City Mayhem si vybrali Search And Destroy od Stooges, zatímco Johnny Firebird klasiku od Cardigans My Favourite Game a také k tomuto nestárnoucímu songu natočili videoklip, který v detailech ctí originál.

Johnny Firebird už chystají na příští rok plnohodnotného následovníka letošní skvělé desky Finders Keepers Losers Weepers a kromě toho se 11. listopadu ukážou v brněnském klubu Mersey po boku domácích Liquid Jesus a Poison Sweets.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com