Kids and Heroes
NaKaši Fest láká za Prahu na víkend v rytmu reggae, hip hopu i hardcore
Redakce 24/07/2017 Pozvánky

NaKašiFest je příjemný hudební festival s přátelskou atmosférou, který se může pyšnit zahraničními interprety, i špičkami české alternativní scény. Letos se již po páté naplní louka v Petrově u Prahy a 27. – 30. 7. se tak můžete stát součástí nezapomenutelného mejdanu. Nad soutokem Vltavy a Sázavy vás čeká na 50 kapel a DJs a to jen za 230,- v předprodeji, nebo 290,-na místě.

„Chceme, aby byl festival otevřen opravdu všem. Mnoho lidí to bere jako samozřejmost, je ale třeba udělat i nějaký vstřícný krok, kterým ukážeme, že nám na tom opravdu záleží. Proto jsme nabídli lístky zdarma čtyřem lidem, kteří museli utéct před válkou v Iráku, a také spolku Romea, který boří rasistické předsudky vůči romské komunitě. NaKašiFest je především o hudbě a zábavě s přáteli, nemůžeme ale ignorovat dění ve společnosti,“ říká jeden z organizátorů Filip Hausknecht.

Mezi patnácti headlinery najdete například Rocky Leon (USA/AT), Prago Union, Fast Food Orchestra, Skywalker, MessenJah nebo Chasing Christydále nebude chybět přes 30 studentských kapel a DJsa bohatý doprovodný program včetně UltimateNaKašiFrisbee turnaje. Festival začne tentokrát již ve čtvrtek akustickým večerem, v rámci kterého vystoupí například Pokáč, Just forBeing či Kopec Šišek.

Fb event

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com