Kids and Heroes
NaKaši Fest láká za Prahu na Deadly Huntu, Green Smatroll nebo Just For Being
Redakce 29/03/2016 Pozvánky

Pořadatelé studentského festivalu NaKaši Fest se rozhodli přeskočit o několik úrovní výš a letos do toho jdou opravdu ve velkém. Čtvrtý ročník, který se odehraje 10. – 12. června v Petrově u Prahy, je totiž naplněn nejen pořádnou náloží známých českých kapel, ale letos dokonce vystoupí i zahraniční interpreti: Deadly Hunta z Velké Británie a Jayharno z Jamajky. Dále návštěvníky čeká kopa studentských kapel.

malejZ interpretů jako je Cocoman, Green Smatroll, Bug’n’Dub nebo P.U.M., je vidět, že NaKaši Fest se ubírá především k jamajským a britským žánrům – reggae, ska, dub, punk atd. Na své si ale přijdou i fanoušci hardcoru, hip-hopu či indie-rocku. A jelikož všichni tři organizátoři letos maturují, je předem jasné, že se postarají o to, abyste na tenhle mejdan nezapomněli.

Zahrají: Deadly Hunta (UK), Kapitán Demo, Cocoman + Selector Boldrik, Pokáč, Bug’n’Dub, Green Småtroll, Colectiv, Jayharno (JAM), Just For Being, Kan-Jacca, Aculeos, P.U.M, I Love You Honey Bunny, The Radicals, Ňuňu, Louty, Interpunkce, Bechy, Kung-Fu Girlz, Kopec Šišek, Silent Generation, Lihový Milice, Ellyce, DBKL, Stand Back 20 Feet, Sirotčinec (trio), Cigarette Syndrome, Known as Brooklyn, Kladivo na Hipstery, Get Lost, Blud, Animo 24, Sunny Death, Terénní Kuře, Hudební Potrat, Her English Blood a Míla König.

Pro další info sledujte facebook událost.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com