Kids and Heroes
Najděte vlastní True View! Hardcoroví Stick To Your Guns streamují novou desku
Marek Hadrbolec 15/10/2017 Novinky, Zahraniční

S novým albem narukovala v pátek 13. října hardcore kapela z amerického Orange County Stick To Your Guns. Dostalo název True View a je už šestou dlouhohrající studiovkou z dílny těchto v mnoha směrech angažovaných hudebníků. A pozornost na sebe strhává už od chvíle, kdy se o něm STYG poprvé zmínili.

Kapela totiž své fandy s albem postupně seznamovala trochu netradičním způsobem, kdy postupně zveřejňovala obrázky, z nichž každý byl součástí album coveru a byl mu přiřazený jeden song. K obrázku navíc přilepila text a název tracku. A nic víc, žádné audio, to přišlo na řadu později. STYG tak originálně a poutavě poukazovali na to, že jejich hudba rozhodně není jen o řevu a instrumentech, ale i o té message, která se nese skrze všechny jejich texty.

Album vzniklo díky spolupráci kapely a Pure Evil Records, je narvané třinácti songy a celé už si ho můžete poslechnout v odkazu pod textem. K songu Married to the Noise pak najdete i nový videoklip a na samotné Stick To Your Guns můžete 19. listopadu narazit v Praze.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com