Kids and Heroes
Nadžánroví Mastodon představí v listopadu v Praze své nové EP
Danny 03/09/2017 Novinky, Zahraniční

Okolo Mastodon je v posledních dnech pořádně život. Sotva zveřejnili nový videoklip k písničce Steambreather z letošní desky Emperor Of Sand (recenze) a mihli se ve velkolepém finále sedmé série Game Of Thrones, ohlásili vydání nového EP. To se bude jmenovat Cold Dark Place a vyjde 22. září.

Na EP najdeme tři dosud nezveřejněné songy, které vznikly už před třemi lety při nahrávání Once More ‘Round The Sun, a také jeden, který zapadá do konceptu Emperor Of Sand. Mastodon na Spotify i Youtube sdílejí písničku Toe To Toes, a také se můžete se podívat na příběh obalu EP z dílny ilustrátora Richey Becketta.

Mimo to vyjde Emperor Of Sand na růžovém vinylu pro charitativní akci Ten Bands One Cause, bojující proti rakovině. A v neposlední řadě – Mastodon se vrátí do ČR, 24. listopadu zahrají v Lucerna Music Baru po boku Red Fang a Russian Circles.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com