Kids and Heroes
Nadpozemští Gwar jsou zpět, vydávají svou první desku s novým zpěvákem
Danny 25/08/2017 Novinky, Zahraniční

Když v březnu 2014 zemřel Dave Brockie, frontman a duchovní otec Gwar a s ním i nezaměnitelná postava jménem Oderus Urungus, nikdo nečekal, že by Gwar mohli jakkoliv pokračovat. Náhrada v podobě Mika Bishopa a jeho postavy Blothara však přišla poměrně záhy, už dva měsíce po Brockieho smrti. Krátká a trochu neúspěšná epizoda s backvokalistkou Vulvatron je zapomenuta a teď přišel čas na první řadovku s Blotharem za mikrofonem.

Magoři Gwar tak 20. října vydají svou čtrnáctou desku s názvem The Blood Of Gods u Metel Blade Records. Z dvanáctky nových písniček je venku první ukázka s všeříkajícím názvem Fuck This Place. Gwar jsou zpátky a rozhodně budou bavit!

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com