Kids and Heroes
Nadějný klub Buben obsadí The Scandals a The Uprising
Danny 25/03/2014 Pozvánky

Víc jak měsíc spolu stráví na společném tour punkrockové kapely The Scandals a The Uprising a během 33 koncertů navštíví devět zemí. Čtyři zastávky nechybí ani v České republice. Poslední březnový den pokoří pražský Buben, v úterý 1. 4. zaútočí na Lira music bar ve Valašském Meziřící, 2. 4. se představí v brněnském klubu Mersey a 3. 4. si vyšlápnou na teplický Božák.

The Scandals (USA)

Čtyřčlenná parta z New Jersey to spolu táhne desátým rokem a do ČR sebou vezmou své aktuální LP nazvané Time Machines. The Scandals by se dali připodobnit ke kapelám jako The Menzigers, Bayside a proč ne rovnou Gaslight Anthem.

The Uprising (DE)

Kapela personálně propojená s Frontkick, navíc se zámořskou posilou v podobě basáka z Far From FInished. Na tour vezou svůj debutový sedmipalec, který vydává Core Tex a pánové ho nahrávali pod dohledem bubeníka z Radio Dead Ones.  Klasický zvuk berlínských barových povalečů, které stojí za to vidět.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com