Kids and Heroes
Na volyňskou Summer Punk Párty dorazí Dog Eat Dog, Plexis nebo Vladimir 518
Šimon Blaschko 01/05/2016 Pozvánky

Festivalová sezóna se pozvolna blíží a s ní jdou do finále také přípravy již 5. ročníku festivalu Summer Punk Párty. Ten se v letošním roce uskuteční 19. a 20. srpna na tradičním místě – na malebné prvorepublikové plovárně v jihočeském městečku Volyně.

I v tomto roce se pořadatelům podařilo ulovit headlinera až z USA. Jsou jím legendární Dog Eat Dog, kteří brázdí hudebním světem už přes 25 let a jsou autory nesmrtelných hitů jako Who´s The King nebo Rocky. Z dalších zahraničních hostů se návštěvníci mohou těšit na dva hosty z nedalekého Německa – hardcorovou mlátičku Risk It a punk-rockery The Detectors. Vůbec poprvé se představí také host ze Slovenska – bratislavští Rozpor.

Neméně zajímavá je také česká část programu. Punkové duše bezpochyby potěší nestárnoucí Plexis nebo The Fialky, uším příznivců tvrdší hudby pak bude určitě lahodit Status Praesents z Prahy nebo plzeňští Positive Mind. Tradičně dotanou prostor také zajímavé regionální kapely – Dead Set Against a Pirates of the Pubs z Českých Budějovic, Twist and Shout ze Strakonic, Libido Challenge z Blatné a Exil z Vimperka.

Třešničkou na dortu letošního line upu bude speciální rap’n’rollový set Vladimira 518, DJ Mike Trafika a psychobilly psisek The Rocket Dogz. Oba interpreti se představí se samostatným vystoupením i ve společném setu.

Předprodej na již pátý ročník tohoto jihočeského festivalu běží prozatím v předprodejní síti GoOut.cz, brzy se také rozjede v kamenných prodejnách ve Volyni, Vimperku, Strakonicích a Praze. Pro více informací sledujte FB stránku či událost festivalu.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com