Kids and Heroes
Na Streetpunk Winter Riot Fest sa predstavia Stars and Stripes či Gatans Lag
Palo Z. 07/01/2019 Pozvánky

Už po piaty raz sa v Bratislave uskutoční Streetpunk winter riot fest. Festival prichádza s malou zmenou – prvá noc, piatok 1. 2. 2019 bude patriť DJom ako warm up párty na sobotu, kde sa predstaví 5 kapiel.

Ako hlavná kapela sa predstavia Stars and Stripes z Bostonu. Melodická streetpunk kapela členov Slapshot fungujúca od roku 1989 nám naservíruje hity z prvého albumu Shaved for battle, nové piesne z Planet of the states, ale aj pár „coverov“ Slapshot.

Oi punk „bulldozer“ Junto zo Seatlu miešajúci americký oi s rock´n´rollom predstaví vrámci ich európskeho turné nový album.
Švédsky Gatans Lag hrajú od roku 2007. Ich piesne sú spievané v rodnom jazyku a v kapele majú aj saxofón, čo robí z ich živých vystúpení popri veselom spevákovi skutočnú zábavu. Squellete je mladá kapela z Paríža hrajúca francúzsky oi punk 80tych rokov. Na svojom konte má zatiaľ jedno demo.V kapele hrá ex člen Lion´s law, gitarista Rixe/Vicious Rumours. Domácu scénu budú tento rok reprezentovať Bratislavské Dievčatá s ich punk 77.

Po koncertoch pokračuje afterparty. Kapacity klubu je obmedzená na 200 ľudí, predpredaj a viac info na www.oirebels.com.

FB event : https://www.facebook.com/events/324799191388047/

O autorovi

Slovenská spojka . kontakt : pavolzavodsky95@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com