Kids and Heroes
Na Sedmičku se vrací holandská sbíječka Peter Pan Speedrock
Redakce 01/11/2013 Pozvánky

Ve středu 11. prosince se na místo činu vrátí holandská vysoko-rychlostní sbíječka Peter Pan Speedrock. Tentokrát na strahovské Sedmičce zahraje po boku projektu baskytaristy věhlasných & bizarních Butthole Surfers – Honky. Show startuje ve 20:00, vstupné je 250 Kč.

Peter Pan Speedrock (nl)

Jsou tři, ale vydají za dvojnásobek. Holandská vysoko-rychlostní sbíječka opět hodlá zmasakrovat (svůj milovaný!) strahovský klub. 16 let od svého založení se jim nepodařilo přibrzdit. Hrají i žijí na plný plyn, rock´n´roll dotlačili na horní možnou hranici nářezu, ale přitom mu zachovali kontury melodičnosti. Skladby ostře koření hutným hard rockem a rázným punkem. To celé naprosto přesně pojmenovali v rámci názvu kapely – SPEED ROCK! Turné Wide Eyed and Thirsty také o mnohém vypovídá. Každopádně kde jsou Peter Pan naprosto bezkonkurenční, to jsou živá, přímo živelná, vystoupení. Peter & Bart a Bartman vás budou čekat 11.prosince na Sedmičce, mají v plánu vám rozpumpovat krev až k bodu varu!

Honky (usa)

Dlouholetý baskytarista věhlasných & bizarních Butthole Surfers JD PINKUS přiveze do Prahy poprvé svůj současný projekt Honky. Tohle vousaté texaské trio servíruje nejvybranější padoušský rock na nízký valivý rychlostní převod, hrdě nesoucí odkaz Scratch Acid, Pantera či ZZ Top. Aktuální album „421“ je svátkem pro všechny milovníky dirty rock´n´rollu. Mixu se ujal Butthole Surfer Paul Leary (U2, Meat Puppets, Sublime) a masteringu Brian „Big Bass” Gardner (Micheal Jackson, NWA, Eminem, the Band, Alice Cooper). Přijďte okusit peprné SUPERBOOGIE z Austinu, bude to stát sakra za to!

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com