Kids and Heroes
Na Mighty Sounds očekávejte letos punkrockové legendy i hity Boba Marleyho
Nettka 08/03/2019 Pozvánky

Nejen milovníky punku a hardcoru, ale také reggae potěší nejnověji zveřejněná jména na programu 15. ročníku festivalu Mighty Sounds. Do Tábora v létě přijedou The Original Wailers s Al Andersonem, aby pod širým nebem zahráli celou řadu nesmrtelných hitů Boba Marleyho. Kromě nich do line-upu v poslední době přibyli také While She Sleeps, Skatalites nebo Donots.

Festival, který se uskuteční 12.–14. července 2019 tradičně na letišti Čápův dvůr v Táboře, letos na svém polokulatém výročí nabídne pestrý žánrový výběr. Kromě The Original Wailers už byli potvrzeni také hardcoroví While She Sleeps, jejichž nedávná vyprodaná show v Praze potvrdila, že jsou ve skvělé formě. Patnácté narozeniny Mighty Sounds se neobejdou ani bez zástupců ska jakožto žánru, který byl na začátku existence festivalu v centru pozornosti – očekávejte legendární jamajské Skatalites.

Nabitému line-upu vévodí už dříve potvrzená balkánská Dubioza Kolektiv, dále dorazí punkrockoví Donots z Německa, Mal Élevé z Irie Révoltés, američtí The Casualties nebo holandští Jaya the Cat. Dále se můžete těšit na hardcorové Clowns nebo klasiku londýnského punku, Cockney Reject. Na programu toho však je mnohem víc, festival kromě živé hudby nabídne i špičková alternativní divadelní představení, výběr těch nejlepších žánrových Djs, bohatý doprovodný program, skvělé jídlo a komfortní zázemí a především jedinečnou atmosféru.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com