Kids and Heroes
Na křídlech nočních můr. Counterparts servírují nový song
Marek Hadrbolec 27/08/2019 Novinky, Zahraniční

Už jsou to dva roky, co kanadští Counterparts vydali svou poslední desku You’re not You Anymore. Desku, která ukázala, že kapela má velkou sílu i poté, co si prošla velkými obměnami v sestavě. Teď je na řadě její následovník – ponese název Nothing Left To Love a vyjde na začátku listopadu.

Už teď ale Counterparts, kteří už mnoho let zůstávají věrní zvuku a atmosféře, jenž si pečlivě vybudovali kolem citlivých a zároveň úderných textů leadera Brendana Murphyho, nabízejí první songovou ochutnávku, Wings of Nightmares.

Nový song přináší přesně to, co byste od Counterparts chtěli slyšet. Nezaměnitelné, svižné riffy, nápadité frázování zpěvu a sílu valící se vpřed v oblaku procítěných emocí. Counterparts se, soudě podle téhle první vlaštovky, nepouští do žádných velkých hudebních experimentů a zůstávají těmi, kým vždy chtěli být – kapelou Counterparts.

Deska Nothing Left To Love vyjde u Pure Noise Records, a pokud se bude kapela držet svého úzu, poznáme do jejího vydání ještě mnoho nového materiálu, který bude na finální nahrávce.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com