Kids and Heroes
Na českém labelu PHR vychází vinyl anglické legendy GBH
Redakce 18/11/2013 Novinky, Zahraniční

U PHR Records právě vychází exkluzivní vinylová edice zatím posledního alba legendární anglické punk kapely GBH s názvem Perfume and Piss. Deska z roku 2010 zatím vyšla pouze na CD u amerických Hellcat records.

Snad neexistuje jediný punker, hardcorista, nebo zkrátka kdokoliv, kdo by měl blízko k punkové subkultuře, který ještě neviděl logo GBH. Ať už na staré kožené bundě, potrhaném tričku nebo jako nášivku na vytahaných riflích.

Po více jak 30 letech, hromadě desek a odehraných koncertů a hektolitrech vypitého chlastu se GBH v roce 2010 vrátili s novou nahrávkou. A opět jsou to oni, GBH, jak je známe ze starší tvorby – drsní, špinavý a přitom čitelní a po prvních tónech rozeznatelní. Takhle kapela bývá oprávněně označována za ikonu druhé vlny punku společně s The Exploited nebo Chaos UK a je vidět, že ani tři křížky na krku jim neubrali nic z jejich mladického elánu.

Album Perfume and Piss obsahuje další songy, které se už stihly definitivně zařadit do jejich koncertního programu. GBH tentokrát desku nahráli pro americký label Hellcat records a tak není divu, že se mixu ujal sám Lars Frederiksen z Rancid! Ovšem prozatím chyběla vinylová verze desky, ta tak vychází až nyní na PHR Records v exkluzivní limitované edici 1000 ks licencované přímo od Hellcat records.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com