Kids and Heroes
Na brněnském festivalu fanzinů zahraje Gattaca, Zlá krev nebo Gagarin
Redakce 12/03/2017 Pozvánky

Všichni příznivci (nejen!) punkových a hardcorových fanzinů – zbystřete! 22. dubna 2017 proběhne v brněnském Bajkazylu festival tohoto, pro naši D.I.Y. scénu jedinečného, tištěného média. Festival bude nabízet prostor jak pro čtenáře a milovníky fanzinů, tak i pro jejich tvůrce. Jsou-li mezi vámi naopak i ti, které četba fanzinů ještě nepoznamenala, tak nyní budete mít možnost se dozvědět více.

Na akci nebude prostor pouze pro sdílení zkušeností a osobních zážitků z tvorby a sběratelské činnosti fanzinů. Zahraje Gattaca, Zlá krev, Gagarin, Scalp a Godot Youth.

Na místě bude možnost výměny a distribuce jak fanzinů, tak i jiného punkového a D.I.Y. materiálu (cd, mc, lp, ep…). Distra jsou vítána!

U příležitosti tohoto festivalu bychom rádi oslovili všechny, kteří v současné době fanziny aktivně tvoří. Dejte všem vědět, že tu jste a že tvoříte! Rádi vám pomůžeme s prezentací vašeho tištěného výtvoru. Na Zinfestu chceme mít i almanach mapující současnou tvorbu punkových zinů. Neměl by v něm chybět ani váš fanzin. Pokud máš zájem svůj zin prezentovat, tak piš na: komiksmichael@seznam.cz,“ vyzývají pořadatelé.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com