Kids and Heroes
Na benefičním blešáku na Půlce zahrají Kung-Fu Girlz nebo Junk Food
Redakce 30/04/2017 Pozvánky

Oblíbený park na Pankráci hostí bleší trh s velkorysým doprovodným programem, budou hrát živé kapely i DJs. Výtěžek akce jde na vybavení sítotiskové dílny, která zaměstnává lidi s mentálním postižením.

S příchodem letních teplot už není třeba prohrabávat nezbytnosti ve skladištích a zaprášených halách. Na louce před oblíbeným Café na Půl cesty, které letos slaví 20. narozeniny, vyrostou v sobotu 3. června 2017 desítky stánků, které přímo před kavárnou doplní pódium pro kapely a pult pro DJe.

Centrální park Pankrác vůbec poprvé hostí bleší trh, akce začíná v pravé poledne a s hudebním programem končí až nad ránem. Opravdový blešák není jen o nakupování a vedle stánků s secondhand a vintage módou, DIY výrobky, vinylovými deskami a cédéčky a dalšími nezbytnostmi se můžete těšit na veganskou grilovačku nebo dětský program.

Přes den se o hudební doprovod akce budou starat DJs, v cca 18 hodin začne koncertní pásmo o pěti kapelách různých žánrů. Od desáté hodiny bude probíhat afterparty v prostorách kavárny.

Výtěžek celé akce bude věnován grafické dílně Gringo, která stejně jako Café Na půl cesty zaměstnává lidi s duševním onemocněním a snaží se jim pomoc s návratem do běžného života. Výtěžek z poplatku prodejců, veganského grillu a dobrovolného vstupného na koncerty organizátoři věnují grafické dílně.

Vystupující kapely:

Flowers For Whores (HC-punk)

Kung-Fu Girlz (punkrock)

The Junk Food (punkrock)

Jet 8 (punkrock/HC with brass section)

Blastersex (superhero music)

DJs/selektoři: Hadgi, Frankie, Vítek, Pionýr, Aktajsa

Kde: Centrální park Pankrác, Café na půl cesty
Kdy: 3.6. 2017 od 12:00
Kolik: vstupné dobrovolné na celou akci
FB event: facebook.com/events/1914233738813629/

————————————————————————————————————-

Prodejci se mohou registrovat na e-mailu blesaknapulce17@gmail.com, registrační poplatek za jedno prodejní místo činí 100 Kč předem nebo 200 Kč na místě v den konání.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com