Kids and Heroes
Na „antifolkovém“ večírku v plzeňské Sally Brown zahraje Tim Loud
Tony Youngfield 25/08/2017 Pozvánky

Jakkoli by mohl titulek vyznívat negativně, v našem oblíbeném plzeňském podniku Sally Brown bude ve středu 27. září vládnout atmosféra, nasáklá jedinečnou a oblíbenou kombinací akustického punku, folku, country a v tomto konkrétním případě i s příchutí balkánu. Britský mág z Leedsu s dvanáctistrunnou kytarou Tim Loud se totiž nebrání míchaní zajímavých žánrových ingrediencí, jež ve svém pojetí prezentuje jako „antifolk“. Jeho songy jsou variacemi, pohybujícími se od velmi osobních a procítěných temných balad o zlomeném srdci, až po ostře vtipné kousky.

Dezorientovaný Člen Kroužku Orientačních Běžců je novým plzeňským projektem, jenž je záhadou i pro nás a bude překvapením večera. Zatímco Tim Loud se v našich končinách již objevil, o druhém interpretovi lze s jistotou říct pouze to, že ho někteří mohou znát jako zpěváka lokální avantgardní kapely Pesopír.

Středeční koncert v Sally Brown bude začínat lehce po osmé hodině večerní a o těch, kdo nedorazí, si budeme myslet, že šli na Lunetic do Papírny!

O autorovi

V K&H od června 2013. Od klasiky, jazzu, rock'n'rollu, country, rhythm'n'blues, swingu nebo rockabilly, přes ska, reggae, rocksteady, 2 tone, northern soul, punk, oi!, hardcore až po psychobilly, goth, surf, garáž, psychedelii nebo folk a celtic. 55% rock'n'roller, 69% skinhead, 77% punk rocker, 161% tolerant human being and hooligan gentleman. Bohemians 1905, St. Pauli. Music, writing, movies, friends and booze... Gimme more!!!

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com