Kids and Heroes
Mystic Sk8 Cup v čele s Madball se nezadržitelně blíží
Redakce 15/05/2017 Pozvánky

Mystic Sk8 Cup se stal za svých 23 let existence nejen historicky nejdéle fungujícím, ale i největším skateboardovým závodem v Evropě. Je tomu tak proto, že perfektní skatepark, atmosféra závodů, špičkový hudební program, výběrová kuchyně a magie města Prahy přitahují profesionální skateboardisty z celého světa. Mezinárodní skateboardový závod Mystic Sk8 Cup 2017 se uskuteční o prvním prázdninovém víkendu, 30. 6. – 2. 7. v Mystic skateparku na ostrově Štvanice.

Největším tahákem kromě top skaters z celého světa bude letos i oldschool hardcore smečka Madball, která se návštěvníkům ukáže v neděli. Za zmínku také stojí sobotní i páteční hudební program, ve kterém se představí rapová skupina Delinquent Habits a metalcorová formace The Devil Wears Prada.

Kromě hudební produkce a skate závodů mohou návštěvníci vyzkoušet obratnost prstů ve fingerboardingu, sklouznout se na skimboardu nebo jen ležet v trávě a sledovat na velkoplošné obrazovce živý přenos závodu. Festivalovou náladu doplní restaurace, stánky s občerstvením a bary. Samozřejmostí jsou obchody se skateboardovým vybavením a oblečením.

Pokud vás více zajímají jen večerní vystoupení, máte možnost si zakoupit vstupenky pouze na jednotlivé dny na serveru GoOut.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com