Kids and Heroes
Motörhead zrušili další koncert, Lemmy poslal fanouškům video omluvu
Michaela Klocová 28/04/2015 Magazín

Zdravotní potíže se frontmanovi Motörhead Lemmymu Kilmisterovi nevyhýbají ani v roce 2015. Tentokrát musela kapela zrušit sobotní vystoupení na brazilském festivalu Monsters Of Rock, Lemmy totiž skončil se žaludečními problémy a dehydratací v tamní nemocnici. Teď už je ale zpátky, poslal fanouškům omluvu a turné jede dál. Snad to byla nárazová událost a my se jich dočkáme 4. července na plzeňském Rock For People.

Legendární britské trio přerušilo tour už v roce 2013, kdy Lemmymu doktoři objevili hematom a tři týdny si ho nechali v nemocnici. Návrat na scénu se pak konal na německém Wacken Open Air Festivalu, Lemmyho touha hrát byla ale přemožena zdravotním stavem a po šesti odehraných skladbách kapela zmizela s omluvou z pódia.

69letý zpěvák se kromě cukrovky potýkal také se srdečními problémy, byl mu proto implantován defibrilátor. Jak to vášnivému kuřákovi a milovníkovi kvalitní whisky zasáhlo do života? Jak uvedl v rozhovoru pro The New York Times, sekl s kouřením a přesedlal z Jacka Daniel’se na víno.

O autorovi

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com