Kids and Heroes
Motörhead vypustili nezveřejněný cover Bowieho klasiky Heroes
Tony Youngfield 06/08/2017 Novinky, Zahraniční

Lemmy Kilmister sice odešel, to ale neznamená, že po sobě krom hromady oficiálních a zveřejněných materiálů nezanechal i klenoty, jež se objevují až s odstupem času. Zbylí členové Motörhead se starají nejen o odkaz Lemmyho a kapely, ale i o dosud nevydanou tvorbu. Představili cover Heroes, uhrančivého songu osudového mága Davida Bowieho.

Jak se vydařil? Posuďte sami; co se ale nahrávce nedá upřít, je fakt, že se jedná o geniální fúzi motörheaďáckého ducha a jemný cit pro originální Bowieho atmosféru. Ke zvukové stopě přidejte zdařilé video s fotkami Lemmyho a záběry ze živáků i zákulisí a máte chvíli, kdy zapomenete na svět tam venku.

Heroes budou součástí kompilace Under Cöver, na níž se sejde jedenáct coverů kapel, mezi nimiž najdeme Rolling Stones, Ramones nebo Twisted Sister. Album vychází 1. září.

O autorovi

V K&H od června 2013. Od klasiky, jazzu, rock'n'rollu, country, rhythm'n'blues, swingu nebo rockabilly, přes ska, reggae, rocksteady, 2 tone, northern soul, punk, oi!, hardcore až po psychobilly, goth, surf, garáž, psychedelii nebo folk a celtic. 55% rock'n'roller, 69% skinhead, 77% punk rocker, 161% tolerant human being and hooligan gentleman. Bohemians 1905, St. Pauli. Music, writing, movies, friends and booze... Gimme more!!!

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com