Kids and Heroes
Motörhead ruší turné, Lemmyho zdravotní potíže trvají
Michaela Klocová 04/02/2014 Magazín

Příští týden měli startovat evropské turné, místo toho ale Motörhead oznamují, že jsou opět nuceni plánované koncerty zrušit. Důvodem jsou trvající zdravotní problémy leadera kapely Lemmyho Kilmistera.

„Řím také nepostavili za den… podobné je to s Lemmyho zdravím. Už ale vidíme světlo na konci tunelu,“ píše v oficiálním vyjádření kapela a dodává, že na cesty se chystá vrátit, až bude Lemmy v úplné kondici. Prognózy lékařů jsou prý pozitivní.

Legendární britské trio přerušilo letní tour už v loňském roce, kdy Lemmymu doktoři objevili hematom a tři týdny si ho nechali v nemocnici. Návrat na scénu se pak konal na německém Wacken Open Air Festivalu, Lemmyho touha hrát byla ale přemožena zdravotním stavem a po šesti odehraných skladbách kapela zmizela s omluvou z pódia.

Zpěvák, který o loňském Štědrém dnu oslavil 68. narozeniny, se kromě cukrovky potýkal také se srdečními problémy, byl mu proto implantován defibrilátor. Jak to vášnivému kuřákovi a milovníkovi kvalitní whisky zasáhlo do života? Jak uvedl v rozhovoru pro The New York Times, v minulém roce sekl s kouřením a přesedlal z Jacka Daniel’se na víno.

O autorovi

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com