Kids and Heroes
Moment, na který jsme roky čekali: legendy punku Descendents sdílí nový song
Danny 08/06/2016 Novinky, Zahraniční

Pro mnoho lidí jsou nejzásadnější punkovou kapelou v dějinách. Pro mnoho lidí jsou srdeční záležitost. A pro mnoho lidí jsou obojím. Teď jsou konečně zpátky s novou deskou a první ukázkou z ní. Descendents.

Dlouho očekávané album Hypercaffium Spazzinate vyjde 29. července u Epitaph Records. Historie kapely se datuje až do roku 1977 a je tomu už dvacet let, co právě u Epitaph vyšlo comebackové album Everything Sucks. Od doby, kdy Fat Wreck Chords vydali zatím poslední řadovku Cool To Be You, uběhlo let dvanáct. A jak zní Descendents v druhé dekádě jednadvacátého století? Pusťte si písničku Victim Of Me.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com