Kids and Heroes
Modfather Paul Weller obohatí své best of dosud nevydanou skladbu
Danny 01/05/2014 Novinky, Zahraniční

Kdo potřebuje představovat Paula Wellera? Ok, tak jen ve zkratce: hity jako Eton Rifles nebo Down In The Tube Station At MidnightThe Jam, My Ever-Changing Moods se Style Council nebo No Tears To Cry pod vlastním jménem. K tomu kolaborace se značkou Fred Perry a peprná opilecká historka z Prahy. Prostě The Modfather.

Virgin Records v červnu vydají Wellerovo Best of z let 1999 – 2014 pod názvem More Modern Classics. Na dvou vysoko-gramážních vinylech na nás čeká 21 skladeb, včetně dosud nevydané písně Brand New Toy. K té Paul Weller aktuálně natočil videoklip, který si můžete pustit pod článkem.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com