Kids and Heroes
Mladší bráchové legendárního válečníka, kapela Conan míří do ČR
Marek Hadrbolec 03/11/2019 Pozvánky

Jsou různé způsoby, jak se dá otestovat statistika budovy. Jedním z nich je pustit do ní barbarskou hordu z britských ostrovů pojmenovanou Conan. Pokud klub vydrží nálož její muziky, jen tak něco ho nerozháže. Otestovat svou odolnost vůči hutným vlnám zvuku můžete i vy, a to 9. 11. v brněnském Kabinetu Múz nebo 12. 11. v pražském Underdogs‘.

Conan mají na kontě už pěknou řádku desek, které se nesou ve znamení hustého valivového basového zvuku, hutných riffů a dalších typických stoner, doom metalových znaků. Promakaná kompozice zní tak trochu jako nájezd barbarského vojska. Zdraví posluchačů jím možná ohroženo není, minimálně skleněný předměty v blízkosti beden by si ale měly na Conan dávat pozor.

Trochu melancholie, která při večeru zasvěcenému doom a stoner metalu, přivezou ze Seattlu UN. Jejich hudba připomíná honosný pohřeb. Sláva, smutek a nevyhnutelný osud. Pro fanoušky známějších Pallbearer či Bell Witch to pravé. Ze slunné Kalifornie se svou trochou do mlýna přispějí ještě Sixes. Tahle partička má v sobě trochu punkové neurvalosti, i přesto u ní pořád dominuje syrový zvuk a denní dávka nihilismu.

Zdá se, že v tenhle sobotní večer si na své přijdou fanoušci jakékoliv mizérie. Pokud se taky vyžíváte ve zvuku bortícího se světa, je tenhle koncert přesně pro vás. Lístky přes Goout či na místě.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com