Kids and Heroes
Mladá domácí psychobilly sebranka Kungpao Cowboys vydává své první EP
Danny 09/05/2018 Cz/Sk, Novinky

Ačkoliv se může zdát, že domácí psychobilly scéna po silném začátku aktuální dekády značně stagnuje, přeci jen se čas od času objeví mladá kapela, která má v úzké komunitě co říct. Seznamte se s Kungpao Cowboys.

Skupina se dala dohromady před dvěma lety v Líbeznicích nedaleko od Prahy a ještě v roce 2016 stihli nahrát obstojné demo. Nyní ale dozrál čas na první oficiální nahrávku, kterou bude EP s názvem M21. Nechceme snad ani vědět, která položka z menu se za tímhle kódem skrývá.

Kungpao Cowboys svou první oficiální nahrávku pokřtí 12. května na strahovské Sedmičce po boku německých Out Of Luck. EP bude mít celkem šest stop, první ukázky si můžete pustit pod článkem.

 

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com