Kids and Heroes
Mike Zero vytáhne Prahu z povánoční letargie
Redakce 17/12/2013 Pozvánky

V pátek 27. prosince se na strahovskou Sedmičku vrátí Mike Zero, aby svou rock’n’rollovou jízdou dobil fanouškům po Vánocích baterky. Tentokrát mu po boku budou stát domácí Slapdash a o dokonalou after party se postará sám Mr. DJ Monster.

MIKE ZERO (de)

Loni si Mike Zero vystřihnul na strahovské Sedmičce perfektní premiéru. I když byla kapela přes noc krutě okradena o většinu aparátu jen kousek od kolejí, na Česko nezanevřeli a vrací se zpět, s novým limitovaným EP Rock´n´Roll Junkie. Za bicí zasedne opět Bobby Schottkowski (ex-Sodom), kytaru ovládne Matt Voodoo (ex-Mad Sin) a baskytary se nově chopí Zip Schlitzer (ex-Terrorgruppe). První kytara a vokál to bude samozřejmě sám charismatický Mike Zero. Dohromady se z toho vyklube perfektně vytuněný rock´n´roll. Dostatečně svižný pro milovníky punk rocku, ideálně melodický pro stoupence rocka & psycho billy, přesně hutný pro všechny rockery. Jedinečná dynamická rock´n´rollová jízda vás vytrhne z po-vánoční letargie a nabije baterky tak potřebným hudebním adrenalinem a skvělým pátečním večírkem na 007!

SLAPDASH ROCKABILLY (cz)

Členové dnes už legendárních kapel jako Crazy Wheels, Gangnails či Go!Daddy O´ dlouhá léta udržují v chodu skvělé neo-rockabilly pod hlavičkou kapely Slapdash! Zdaleka ale nejde o hudbu jediného stylu. Slapdash si hravě poradí se swingem, punkem, ska nebo country.  To vše završuje perfektní atmosféra, kterou toto rock´n´rollové trio rozdává všemi hrstmi.

Start 19.30 / Cena 200 Kč

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com