Kids and Heroes
Mighty Sounds ohlašuje Mighty Tour a další várku kapel na léto
Redakce 14/03/2014 Pozvánky

Festival Mighty Sounds pokračuje v oslavách. Potvrzuje další velká žánrová jména a přidává hudební akce na jaro. Českými kluby se v průběhu března a dubna proženou jedni z nejlepších domácích protagonistů svých žánrů, The Unholy Preachers, The Fialky a Prague Conspiracy.

Desáté výročí je zkrátka pro festival Mighty Sounds ve znamení hudební nadílky. S blížícím se Dnem svatého Patrika (17. března) je potřeba připomenout, že právě na Mighty Sounds letos zahrají bostonští velikáni Dropkick Murphys, jejichž celtic punk bude bezpochyby znít ve většině irských hospod po celém světě. Organizátoři ale na festival stále potvrzují slušnou řádku dalších kvalitních jmen, nejnověji hvězdy hardcoru Madball, psychobilly kapelu Necromantix, punk hardcorové Anti-Nowhere League nebo ska a reggae partu The Slackers. Výčet kapel slibuje letní mejdan ve velkém stylu, nově oznámená jména se řadí k už ohlášeným Perkele, Irie Révoltés, The Real McKenzies a mnoha dalším.

Velké oblibě se na festivalu tradičně těší i český výběr toho nejlepšího z žánrové muziky. Na desátém ročníku nemohou chybět Sto zvířat, Fast Food Orchestra nebo Prague Conspiracy. A právě posledně jmenovaní vyrážejí už 21. března také na Jarní Mighty Tour, na kterém je doplní speed-rockoví The Unholy Preachers a zástupci punku 77 The Fialky.

Více informací o Mighty Tour, o koncertech, které se před létem chystají, a o desátém ročníku festivalu Mighty Sounds je na www.mightysounds.cz.

Jarní Mighty Tour

The Unholy Preachers, Prague Conspiracy, The Fialky

21.3. Pardubice, Žlutej pes
22.3. Týniště nad Orlicí, Sépie – místo The Fialky vystoupí Rocket Dogz
28.3. Teplice, Božák
29.3. Litoměřice, Baronka
4.4. Plzeň, Pod Lampou
5.4. Karlovy Vary, Slash
11.4. České Budějovice, Velbloud
12.4. Strakonice, Na Křemelce
18.4. Dobříš, Trezor
19.4. Praha, Rock Café – jako speciální hosté vystoupí Just For Being

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com