Kids and Heroes
Metalcorová vichřice Architects vydá novou desku a prožene chladnou Prahu
G.Zs 07/10/2018 Pozvánky

Milovaná stálice moderní metalové britské hudební scény Architects se vrací dobít Evropu, a to včetně Prahy, se svým novým počinem nazvaným Holy Hell, vycházejícím 9. listopadu. Pište si do nových diářů na rok 2019: 31. ledna – Forum Karlín.

Po úmrtí Toma Searlea, zakládajícího kytaristy Architectsje nová nahrávka prvním dlouhohrající deskou kapely, která byla hned zkraje doplněna o videoklip ke skladbě Hereafter, mapující jejich cestu od tragické události. „Prvních pár měsíců jsem se s tím zkrátka neuměl vyrovnat, cítil jsem se hrozně,“ vysvětluje Dan, jeho dvojče a kytarista Architects. „Snažil jsem se to ignorovat a zapomenout na to, ale věděl jsem, že přijde určitý moment, kdy se z toho všeho budu muset ponaučit.“

Mrkněte na zbrusu nový videoklip k sngu Royal Beggars, který se na chystaném albu objeví.

A tak stojíme u zrodu nové etapy kapely, která oslovila nejen svou hudbou, ale také přístupem, miliony fanoušků po celé zemi.
Těšit se můžeme na jedenáct nových skladeb, které otřesou základy Fóra Karlín.

O support se postarají dvě neméně uznávané kapely. Polaris, jakožto první výkop večera, se u nás představili již na loňském Never Say Die! Tour a od jejich účinkování na putovním turné se jejich jméno častuje stále víc ve vyšších kruzích moderního metalcoru.

Třešničkou na dortu jsou také američtí Beartooth, kteří s sebou přivezou novou desku Disease. Kapelu netřeba dále představovat, už jen kvůli jejich frontmanovi Calebovi, kterého si můžeme pamatovat například z působení v kapele Attack Attack!

Foto: Radek Holeš

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com