Kids and Heroes
Mělničtí punkrockeři Cirguz se loučí elpíčkem pod Pirates Press Records
Danny 21/11/2016 Cz/Sk, Novinky

Cirguz, čtveřice punkrockerů z Mělníka, ohlásila svůj konec a zároveň novou nahrávku, kterou bude dvanáctipalec Svět už je jinak. LP vyjde pod kalifornským vydavatelstvím Pirates Press Records. V minulém týdnu Cirguz vydali následující prohlášení:

„17. listopad je Den boje za svobodu a demokracii. Jak moc se to všechno povedlo, to posuďte sami. Každopádně náš „boj“ má jasný obrysy… Podařilo se nám zase něco, co stojí za delší zmínku, než jen pár řádků, ale přesto se to do několika vět vejde.

Náš finální „masterpiece“ je na světě a máme z toho velkou radost. Snad si ho užijete a stane se třeba soundtrackem pro období, který nás všechny čeká. Je jedno jak dlouho vám vydrží, je jedno jak si každou písničku nebo příběh vyložíte, každopádně naše story se tím dopisuje. Jak poprvé naživo začala, tak na den přesně taky skončí. My si to užijeme jako vždycky po našem! Takže: těšte se na deset naprosto novejch songů. Všechno na velkym černym asfaltu v nákladu 250 ks za pomoci Pirates Press Records. Vše k deseti letům existence ansámblu, co si dělal muzikou vždycky jenom radost. Snad ji udělá i vám… Díky všem za to, že nás podporovali a pomohli nám tohle realizovat, bylo to super!

PS: Jak moc je tahle doba v pořádku už víme léta na vlastní kůži, ale jestli vy víte kam zmizela přesně před rokem naše kapelní dodávka, napište nám na mail… Díky.“

cirguz svět už je jinak

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com