Kids and Heroes
Martin Suicide reflektuje útok na Kliniku i vzedmutí nacionalistického tmářství
Martin Suicide 10/02/2016 Archiv, Radio show

Je to tady, slušní Češi vyrazili do akce pod praporem zaprděných maloměšťáckých rádoby hodnot rozhodnuti spálit vše, co nezapadá do jejich pitoreskního pokřiveného světa. Uplynulá sobota ukázala mnohé o úrovni místního prostředí a je vlastně úplně fuk, zda byl žhářský útok na Kliniku produktem bandy vlasteneckých fašounků či policejních provokatérů.

Tomu druhému by samozřejmě nahrávala nedávná kulišárna s „anarchistickou“ buňkou osnující atentát na vlak s vojenskou technikou, vytvořenou policejními agenty. Vpravdě akce jako z Haškovy povídky, kdyby ovšem nebyla reálná. Výlevy těch slušných řádných občanů na internetových diskuzích mluví samy za sebe, a jsou ještě odpudivější vizitkou termínu „Čech“ než ony vypečené sobotní přehlídky „spořádanosti“ v pražských ulicích.

Tváří v tvář tomuhle celému dostává zcela nový rozměr před pár týdny rozvířená kauza pokusu o pořádánípunkového festivalu jakousi bigotně křesťanskou xenofobní personou pracující jako produkční pro hudební žok odpadu zvaný Ortel.

Především o tom byla úterní Kids And Heroes Radio Show Martina Suicide. Tradiční dvě hodiny rocknrollu v jeho různých podobách.

O autorovi

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com