Kids and Heroes
Maniac – Midnight Kino
Martin Suicide 02/07/2017 EP, Recenze

Jihokalifornští Maniac jsou po velice vydařeném albu zpět s dalším singlem, vydaným tentokráte u Modern Action Records. V sestavě najdete ex-členy Clorox Girls, LA Drugz, The Cute Lepers, Red Dons, Suspect Parts nebo The Girls, a pokud vám tato jména něco říkají, dokážete patrně odhadnout, v jakých vodách se Maniac pohybují.

Na desce najdete dvě dvou a půl minutové přímočaré kompozice plné chytlavých melodií, jedoucí ve středním tempu. Těžko zde mluvit o A či B straně, neboť obě skladby jsou adekvátně hitové a odkazují na esenci klasického melodického punku sedmdesátých let, došperkované náležitě znatelným jihokalifornským beach puncem a power popovým akcentem na přímočarou chytlavost. Ano, jsou to jednoduché, ničím nekomplikované skladby, sázející na jednoduchý mix energie a melodiky, což je vždy chutný míchaný drink, pokud se ingredience namíchají ve správných poměrech, s čímž Maniac nemají nejmenší problém.

Pokud budete mít štěstí a někde narazíte na sto kusovou limitovanou edici, za otvíracími dveřmi Půlnočního kina na přední straně obalu najdete lehce obscénní obrázek.

Opět se tu ukazuje, že tihle pánové patří mezi nejnedoceňovaňejší punk muzikanty posledních dekád.

Info
Label: modernactionrecords.com
Rok vydání: 2017
Tracklist

1.       Midnight Kino

2.       Precision Accuracy

O autorovi

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com