Kids and Heroes
Lvmen letos odehrají jen dva koncerty. Oba v srpnu
Marek Hadrbolec 20/08/2020 Pozvánky

Lvmen patří bezesporu mezi nejpozoruhodnější kapely domácí scény. V letošním roce o nich ale zatím příliš slyšet není. Jediné dva koncerty, které tato kultovní smečka letos odehraje, se ale rychle blíží. Počet lístků, které vás na ně dostanou, je omezený. Takže je nejvyšší čas si ulovit ten svůj.

Ve čtvrtek 20. 8. se Lvmen vrátí na CESTU do Tábora. Právě tady vstala kapela po sedmi dlouhých letech ticha z popela a odehrála svůj první reunionový koncert. A právě tady se uskuteční jediné klubové vystoupení Lvmen v roce 2020. Tahounem setu bude stále nejnovější deska Mitgefangen Mitgehangen z roku 2017, zazní ale určitě i starší věci, které už si v průběhu let vybudovaly punc kultovních skladeb.

Pódium pro sludge metalovou stálici rozehřejí energií nabité Lusky, můžete se tak těšit na neotřelou a originální kombinaci kapel. Lístků je v prodeji jen dvě stě a k dostání jsou přes Goout. Pokud se na koncert chystáte, určitě si ten svůj pořiďte s předstihem. Jinak se může stát, že se na CESTU už nedostanete.

O den později, tedy v pátek 21. 8. se Lvmen přesunou na festival Art Kus do Trutnova. I toto vystoupení bude jedinečné, alias  letošní jediné pod širým nebem. Pokud tedy preferujete festivalové prostředí, bude tenhle koncert přímo pro vás.

O autorovi

Diskuze

  • Facebook(0)
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com