Kids and Heroes
Lucifer Star Machine vydávají po sedmi letech nástupce zlomového alba
Danny 05/04/2020 Novinky, Zahraniční

O nástupci zlomové desky Rock’n’Roll Martyrs tehdy ještě londýnských punk’n’rollerů Lucifer Star Machine se mluvilo už hezkou řádku let. Teď konečně vychází album The Devil’s Breath.

Silné melodie, vystavěné refrény, přesto pořádná punková jízda – tím se Lucifer Star Machine na Rock’n’Roll Martyrs honosili a tahle vražedná kombinace, spolu s přímočarou image, se stala pro kapelu trademarkem. Před šesti lety se frontman Tor Abbys z Londýna vrátil zpět do domovského Hamburku a tahle změna způsobila, že Lucifer Star Machine musel vystavět prakticky od znovu.

Ale žádnou paniku, The Devil’s Breath pokračuje přesně tam, kde předcházející deska skončila a jak tomu průběžně i pár sedmipalců napovědělo. Lucifer Star Machine jsou továrna na hity! Poslechněte si tři singly z novinky, která vyšla u The Sign Records, včetně videoklipů, a pokud vše dopadne jak má, tak bychom se s kapelou mohli znovu setkat naživo 3. října v pražském Rock Café.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com